Poliklinika Doctors Hospital Albania - Internal - 6 Shërbimet Mjekësore Mirë se vini Kontakto Poliklinika-Doctors-Hospital-Albania-1024x576 Sherbimet Mjeksore 20 vjet në shërbim të pacientëve Rreth Nesh Poliklinika Doctors Hospital Albania - Internal - 9 Stafi Mjeksor Staf me eksperiencë në Shqipëri dhe botë New Layer Rreth Nesh Këshilla Mjeksore Kontakto Doctors'Hospital Albania Slide Slide Slide Slide Slide

Doctor's General Clinic është gjithmonë pranë jush!

 • Misioni jonë është që të ofrojmë shërbime me cilësi të lartë shëndetësore, teknologji moderne dhe staf shkencor të kualifikuar me çmime të përballueshme.
 • Krahas ndërhyrjeve kirurgjikale, Doctor’s General Clinic ofron shërbime estetike me staf të specializuar dhe aparatura moderne. 

Orari Punës

 

E Hënë – E Premte 08:00 – 20:00
E Shtunë 08:00 – 18:00
E Dielë Pushim
 • KIRURGJI PLASTIKE
 • KIRURGJI E PERGJITHSHME
 • ESTETIKA
 • FIZIOTERAPI
 • LABORATOR
 • OBSETRIKE GJINEKOLOGJI
 • GASTROHEPATOLOGJI
 • KIRURGJI ORTOPEDIKE
 • KIRURGJI KUNDER OBESITET
 • KIRURGJI HEMOROIDESH
 • IMAZHERI
 • ONKOLOGJI
 • ENDOKRINOLOGJI

Shërbimet Mjekësore

Me një eksperiencë të kombinuar mbi 100 vite, ekipi i doktorëve të spitalit Doctor’s General Clinic mundësojnë trajtimin më të mirë të mundshëm për pacientët tanë, duke pasur në dispozicion pajisjet dhe teknologji shumë të avancuar në fushën e mjeksisë.

Check ups
Kontrolli mjekson periodik është një grup analizash laboratorike që kryhen për identifikimin dhe parandalimin e sëmundjeve.

24/7 Emergjencat
Ekipi ynë është i gatshëm për ju në çdo kohë përgjatë vitit.

Doktorë profesional
Doktorët e Doctor’s Hospital janë ndër më të ekspertët në Europë në fushat e tyre përkatëse. Ato mbajnë një sërë çertifikimesh të standardeve Europiane. 

Vizitë konsultë
Stafi ynë i kualifikuar mjeksor ju viziton dhe konsulton për çdo nevojë me dedikim dhe profesionalizëm.

Klinika jonë
Në ambjentet e klinikës sonë do të gjeni pajisjet më të fundit të mjeksisë, pastërti të plotë dhe shërbim të dedikuar. 

Kujdesi ndaj Pacientit
Stafi ynë mikpritës kujdeset për ti ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm për çdo pacient. Ju mund ti pyesni ata për çdo gjë që ju nevojitet.

Doktorët tanë

Highly skilled doctors awarded and certified by the most famous medical research universities around the globe, experienced in the most complicated cases they are here to help our patients.

Gabriel Stratis

Kirurg Plastik

Dr.Ilta Bylykbashi

Obsteter-Gjinekologe & Ekografiste

Sotiris Gavriil

Kirurg i Përgjithshëm

Appointments

Na kontaktoni nëpërmjet mënyrave më poshtë dhe stafi ynë do kujdeset me profesionalizëm për ju, të afërmit dhe miqtë tuaj.

Client Feedback

“I had three days of back pain to the point that I couldn’t walk. We went here and all of the staff were so kind, caring and genuine. The practice is so modern and clean, better than I’ve seen on Aus. I saw a doctor first who informed me I had a herniated disk. She was so kind and knew straight away
I was then referred to the osteo, spoke English well too. It was a long wait but no different to home. Great service, thorough and brilliant English again. For 30 euro I saw the osteo, received two steroid injections and walked away with peace of mind. If you are an international traveller and need a doctor, I highly recommend.”

Kat Pollard

“Se pari ,doja te ju pergezoja per punen tuaj te palodhur ! Une kam ndare nje eksperience te veshtire, po gjithashtu rezultoj me sukses!
Problemi im shendetesor eshte disi i rralle , ka qene dr Stratis dhe gjith stafi i Doctor’s Hospital qe bene nje intervent te shkelqyer ..dhe une kam shpetuar nga dhimbjet gjithashtu dhe ana estetike!
Do te doja te tregoja qe edhe pas interventin kam qen ne mbikeqyrjen e dr Stratis ..dhe vazhdoj te jem paciente e juaja per arsye se sherbimi ne klinike eshte fantastik! Kushtet e klinikes gjithashtu jan te nje standarti te larte!

Ju falenderoj perzemersisht, gjithashtu ju uroj te jeni gjithmone me te miret!”

Laura

“I was given excellent treatment and informed every step of what was going to happen and after surgery all members of staff treated me really well considering the surgery I had done with dignity & care. I’m very impressed with whole procedure from start to finish”

Moisés Salinas

“Stafi i Poliklinikes Doctor’s Hospital u perkujdes per pjestare te familjes time perpara dhe pas nderhyrjeve kirurgjikale te kryera ne klinike.

Faleminderit per punen profesionale.”

Anila Tito