Mirë se erdhët tek ne

20 vjet kujdes

Doctors Hospital është një poliklinikë e përgjithshme dhe e specializuar. Ajo është një degë e spitalit të mirënjohur grek me të njëjtin emër në qendër të Athinës.

 

Çelësi i suksesit janë mjekët dhe stafi ynë, të cilët specializohen në shtete të ndryshme të botës dhe me përvojë disavjeçare në Greqi dhe Evropë. Kirurgët e huaj kanë lejen e ushtrimit të profesionit në Shqipëri me anë të "Urdhrit të Mjekut" dhe diplomat e tyre janë konvertuara nga Ministria e "Arsimit dhe Shkencave".

Mirë se vini në Poliklinika

Shërbimet tona

Merrni përsipër shëndetin tuaj sot dhe zbuloni gamën gjithëpërfshirëse të shërbimeve që ofrojmë në Kliniken Doctors's Hospital me eksperience 20 vjeçare. Nga kujdesi parandalues deri te trajtimet e specializuara, ekipi ynë i përkushtuar i profesionistëve është këtu për t'ju udhëhequr drejt mirëqenies optimale. Kliko butonin më poshtë për të eksploruar gamen e plotë të shërbimeve dhe për të planifikuar një takim. Mirëqenia juaj fillon këtu!

Shërbimet mjekësore

Me përvojë të kombinuar mbi 100 vjet, ekipi i mjekëve tëPoliklinikes  Doctor's Hospital mundëson trajtimin më të mirë të mundshëm për pacientët tanë, me pajisje dhe teknologji shumë të përparuara në dispozicion në fushën e mjekësisë.

tabs-image

Kontrollo

Kontrolli periodik i mjekëve është një grup analizash laboratorike që kryhen për identifikimin dhe parandalimin e sëmundjeve.

Emërimi i librit
tabs-image

24/7 Emergjencat

Ne jemi krenarë të ofrojmë shërbimin tonë 24/7 ''Doktor në derën tuaj'', duke sjellë kujdesin mjekësor ekspert direkt për ju, sa herë që keni nevojë për të.

Ekipi ynë i mjekëve me përvojë dhe të dhembshur është vetëm një telefonatë larg, gati për t'ju ofruar shërbimet e kujdesit shëndetësor të cilësisë më të lartë, pikërisht në komoditetin e rrethinës suaj.

Zbuloni paqen e mendjes që vjen me të paturit e një ''Doktori në derën tuaj'' 24/7. Na telefononi në çdo kohë në numrin +355 707 7010 për ndihmë mjekësore të menjëhershme. Mirëqenia juaj është misioni ynë, dhe ne jemi këtu për t'ju shërbyer rreth orës

Telefono tani
tabs-image

Mjekë profesionistë

Mjekët e Spitalit të Mjekëve janë ndër më ekspertët në Evropë në fushat e tyre përkatëse. Ato mbajnë një sërë çertifikimesh të standardeve evropiane.

Mjekët tanë
tabs-image

Vizitë konsulence

Stafi ynë mjekësor i kualifikuar ju viziton dhe ju konsulton për çdo nevojë me përkushtim dhe profesionalizëm.

Na kontaktoni
tabs-image

Kujdesi ndaj pacientit

Stafi ynë pritës kujdeset për të ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm për çdo pacient. Mund t'i pyesësh për gjithçka që të duhet.

Na kontaktoni

Mjekët tanë me përvojë

Një ekip mjekësh ekspertë që po udhëheqin klinikën tonë! Njihuni me stafin tonë dhe na vizitoni për problemin tuaj të ardhshëm!

Çfarë është e re në spitalin e mjekut Poliklinika

Rhinoplasty Recovery: A Comprehensive Timeline and What to Expect

Rhinoplasty, also known as a "nose job," is one of the most popular facial plastic surgery procedures around the world....
Read More

Problemet më të shpeshta andrologjike

Këto janë disa nga problemet më të shpeshta andrologjike. Disfunksioni erektil: Ky është një problem shumë i shpeshtë andrologjik, i...
Read More

Gjakderdhja nga hundët

Termi mjekësor për gjakderdhjen nga hundët është Epistaxis dhe është e zakonshme tek fëmijët. Gjakderdhja nga hunda mund të duket...
Read More

Pasojat nëse nuk trajtohet një infeksion i traktit urinar

Nëse nuk trajtohet një infeksion i traktit urinar, ai mund të përkeqësohet dhe të shkaktojë komplikacione serioze. Disa nga komplikacionet...
Read More

Fuqizimi i shëndetit: Navigimi i Kirurgjisë së Obezitetit Përsosmëria në Spitalin e Mjekëve, Shqipëri

Nisuni në një udhëtim transformues drejt shëndetit holistik në Spitalin e Mjekëve në Tiranë, Shqipëri, ku fusha e Kirurgjisë së Obezitetit...
Read More

Pastrim i thellë i fytyrës

Pastrimi i fytyrës është një nder trajtimet më të rëndësishme estetike sepse është thelbësore për mirëmbajtjen e...
Read More

Mikrodermoabrasion

Mikrodermoabrassion është trajtimi më i thjeshtë dhe më ideal për një lëkurë të pastër, të butë dhe të rigjeneruar, nëse aplikohet me qëllim...
Read More

Depilim me Lazer Aleksandrinë

Depiling me Laser Alexandria bën ëndrrën tuaj realitet! Laseri Alexandrite GentleLASE Candela është më i shpejti dhe më efektivi...
Read More